Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

1171

komentářů
v diskuzích

2646

ohodnocených
trailerů

116

ohodnocených
filmů

0

článků
na MovieZone


OBECNÉ INFO

Jsem stadartní filmový fanda tuctového typu, který má slabost pro dobré filmy, trailery, Keiru Knightley, Star Wars a bramborové lupínky. Taky jsem jedním z velkého společenství příznivců kapely Linkin Park (pozor ne fanatický magor, ale pouze stálý posluchač).


JÁ A FILM

Moje první opravdová zkušenost s filmem se datuje zhruba na počátek let devadesátých, kdy můj drahý taťka domů donesl videopřehrávač a videokazetu s filmem kde hrál Bruce Lee. Co to bylo za film si už za boha nevzpomenu, ale ten okamžik nadšení z toho, že máme video ve mě zůstal vryt navždy. Následovali tatiho oblíbené filmy jako 36 KOMNAT SHAOLINU, GIGANT SHAOLINU a podobné. No a mé sedmileté já začalo objevovat krásu filmu a oku-lahodící finty bojových umění. Do toho se přimíchávali klasické televizní hity typu ČÍSLO 5 ŽIJE, pohádky a večerníčky. Pak nastala menší doba temna ze které si moc filmů nepamatuji, vynořují se snad jen taškařice Buda Spencera a Terrence Hilla a zase večerníčky (Zvířátka pana Krbce můžu do dneška). Koncem let devadesátých jsem se k filmům začal vracet víc a víc (tuším, že za to mohla horečka kolem návratu HVĚZDNÝCH VÁLEK) a narazil jsem při tom i na "nejdokonalejší film" (pro mě samozřejmě) 12 OPIC. O pár let později jsem nalezl trailerzone, přežil její přerod do podoby moviezone a teď je tu tohle okýnko Já a film a já do něj zapisuji; "já do něj zapisuji".


OBLÍBENÉ FILMY

12 opic Kmotr Vykoupení z věznice Shawshank Pulp Fiction - Historky z podsvětí Sedm Klub rváčů Zjizvená tvář Fontána Terminátor 2: Den zúčtování Odplata Smrtonosná past 3 Poslední skaut
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se