Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

ZkuKol

Jakub Maroušek
profil.moviezone.cz/ZkuKol

288

komentářů
v diskuzích

6416

ohodnocených
trailerů

248

ohodnocených
filmů

0

článků
na MovieZone


OBECNÉ INFO

Dnes už je jisté, že neúspěšný student pražské VŠE, fanoušek Slavie, dobrého piva, společenské zábavy, kvalitní literatury, zajímavé hudby a... samozřejmě filmu!!! Když se se mnou bdete chtít pohádat osoběn, najdete mě každých 14 dní v Edenu v sektoru 115 a nebo můžete začít navštěvovat prážské pobočky amerického korporátu distrubujcího nezdravé občerstvení.
Motto: "Sranda musí bejt i kdyby fotra věšeli!"
Alergie: Harry Potter, Twilight, Soukup, Troška a "legendární" filmy (československé, francouzslké apod.), jenž svou slávu získaly tím, že před sametem se nedalo koukat na nic jiného...


JÁ A FILM

Do kina na filmy chodím od malička. Stabilní divák jsem tak cca od roku 1998 (rok filmů jako Blade, Matrix apod.) a od přelomu tisíciletí se počítám mezi ty, co filmu propadli a mají vytvořenou slušnou závislost.
Nesnáším Trošku, Soukupa, Magnuska (Hřebejk vzat lehce na milost) a jejich kecy o zaprodaném komerčním holywoodu, resp. o tom, že tak dobré filmy netočí proto, že nemají dost peněz - poslední dobou fakt nemusím Jana Svěráka a Jiřího Stracha.
Dřív jsem neměl ČT rád, ale jen ve vztahu k její "zábavné produkci" - tu nemám rád do dnes až na výjimky. Ale jako veřejnoprávní instituce má můj neskonalý respekt a díky za každé jeji zpravodajství a reportáž.
Jsem asi jediný kdo na CSFD dal MI2 5 hvězdiček a naopak Forrestu Gumpovi 1(prostě tu knihu miluju a je úplně o něčem jiném). Rád objevuju filmové poklady z netradičních destinací (teď už méně než dříve). Kromě Holywoodských fláků vždycky sleduju novinky z Hong Kongu (Číny), Koree, Skandinávie a díky Netflixu i čím dál víc Indie.
Každý rok se za každou cenu dostanu na pár filmů na Febio Fest, Vary jsem párkrát zkusil, ale nesedí mi. Aspoň jednou se chci dostat na LFŠ a Berlinale.
Ač je to těžké vybrat, vždy prohlašuju za nejoblíbenější fim Fight Club, nejhorší si neodvážím vyřknout (tam je ta konkurencek každý rok větší).


OBLÍBENÉ FILMY

Klub rváčů Tenká červená linie Bourneovo ultimátum Ali Vetřelec Drsný Harry Blade Runner Láska nebeská Hořící Mississippi Obvyklí podezřelí
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se