Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

513

komentářů
v diskuzích

1557

ohodnocených
trailerů

487

ohodnocených
filmů

0

článků
na MovieZone


OBECNÉ INFO

V profesním životě jsem sociální pracovník, fungující v této pozici jako vystudovaný magistr resocializační pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Pardubice. Správná životní odbočka se tedy nakonec trochu překvapivě našla, snad se o to lépe povede cesta, kterou se na ni chystám absolvovat. V osobním životě jsem pak oddaný partner, kamarád, bratr či zastánce. Pohoda se někdy míchá s melancholií, pocity štěstí s lehkou náladovostí.


JÁ A FILM

Každý snímek si chci vychutnat a nalézt v něm přinejmenším odpočinek, únik od reality, ale hlavně odpověď na životní, osobní či vztahové otázky, kterých se rojí pořád víc.

Nevyhýbám se žádnému žánru, miluju dramata, comicsové adaptace, sladkobolné romance, gangsterky, westerny i romantické komedie. První film, který jsem viděl v kině, byla Sněhurka a sedm trpaslíků, druhým pak byla Šípková Růženka, takže je jasně patrné, kde se zrodilo moje nezastavitelné tíhnutí k romantice (a disneyovkám).
Všechny filmy a seriály, které mám ve svých nej, mě ovlivnily, ať už nějak pozměnily moje uvažování, upravily můj smysl pro humor nebo zahrály na ty nejskrytější emoce.


OBLÍBENÉ FILMY

Moulin Rouge Pán prstenů: Společenstvo Prstenu Pán prstenů: Dvě věže Pán prstenů: Návrat krále Forrest Gump Vesnice Fontána Láska nebeská Sexbomba od vedle Nesnesitelná krutost Počátek Titanic Drive Vinnetou Harry Potter a Relikvie smrti - část 2. Dokonalý trik
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se