Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

spikey

Jaroslav Slámečka
profil.moviezone.cz/spikey

248

komentářů
v diskuzích

102

ohodnocených
trailerů

187

ohodnocených
filmů

0

článků
na MovieZone


OBECNÉ INFO

chybí mi doba kdy jsem byl osobním baristou Mr. Hlada:D


JÁ A FILM

Začnu trochou hysterie, než jsem se dostal k čemukoliv jinému, tak mi rodiče na půjčeném videu pouštěli krtečka, ty ostatní kazety mě lákaly snad ještě víc, k tomu jsem se tehdy nedostal, prý to bylo pro dospělé. Jedna z prvních návštěv kina se týkala Asterixe a já toho neohroženého Gala zbožňuji doteď, rozhodně však víc v kreslené, než hrané formě(i když jsem si z hraného filmu odnesl úžasnou hlášku: "kde je mněhně, teď tady bylo mněhně?!"). První ohromný zážitek z kina mi zařídila maminka, když mě pod vidinou poučení a zábavy s dinosaury, vzala na Jurský park a já strávil skoro celý film s hlavou strachy schovanou v jejím klíně, na scénu s kadibudkou nezapomenu do konce života (btw. až teď jsem si všiml že i když sedí na míse má kalhoty:D), nevěděl jsem jestli se mám smát a nebo plakat. Abych to ještě vysvětlil bylo mi pět let.

Dalším mezníkem pro mě bylo spuštění televize Nova, tehdy to vypadalo jako andělský dar(bohužel se změnil na prokletí). Když jsme s rodinkou sledovali Obecnou školu a nechali mě potom poprvé spát u televize, abych si mohl tehdy nesmazatelně zapsat do paměti, jak skvělá parta jsou ti krotitelé duchů.

Pak už taťka koupil video a mé dětské oči byly svědky nejrůznějších dobrodružství, ale hlavně válek, kung-fu bitek a mordů, všichni dobře víme, čím byl český videotrh začátkem devadesátých let zavalen:) Z Béčkové a někdy až Žetkové sekce, jsem se vyhrabal částečně až na střední škole, určitě za to může náš mladý angličtinář, který mi daroval Annie Hallovou a když jsem jí viděl, začalo mě něco lákat na inteligentních a často nepochopitelných filmech. Od té doby se z mého top žebříčku pomalu vytlačují filmy jako je Rambo a nahrazují je tituly typu Schindlerův seznam.
Více aktualizovaný je přece jen můj profil na ČSFD proto si dovoluji odkaz:
http://www.csfd.cz/uzivatel/142857-spikey1/


OBLÍBENÉ FILMY

Avatar Věčný svit neposkvrněné mysli Dobrý Will Hunting Temný rytíř X-Men 2 Vetřelec Pulp Fiction - Historky z podsvětí Road to Perdition Podvodníci z New Jersey Rambo Jay a Mlčenlivý Bob vrací úder Fontána Gauneři Terminátor
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se